Видео | Онигоо | Хуулийн сан | Англи хэл | Санал асуулга | Лого цуглуулга | Тоглоом | Вирусээс хамгаалах | iPad & iPhone | Танилцая | Дуу хөгжим | Эротик

 

   он   


Нvvр : Онигоо : Хvvхэд хєгшид

« өмнөх  |  нийт 23 хуудас мэдээний -р хуудас  |  дараах »
Онигоо Tuesday, January 14 @ 14:10:36 UTC

Гэрлэх ёслолын ордны гадаа хүүхдүүд зогсоно: - Хосуудыг айлгах уу?

дэлгэрэнгvй
Онигоо Friday, December 13 @ 11:57:32 UTC

Найз маань хүүхэддээ хэлж байна: -“За одоо цаасан дээр хүслээ бичээд ёолкон дээрээ тавьцгаа.

дэлгэрэнгvй
Онигоо Monday, October 21 @ 15:07:11 UTC

Багш нь дөнгөж сургуульд орсон зургаан настангаас -Төрсөн өдрөө мэдэх үү?

дэлгэрэнгvй
Онигоо Tuesday, October 15 @ 12:20:29 UTC

Сургуулийн насны жоохон хүүхэд ээж дээрээ ирээд: - Ээжээ би том болоод байнга мөнгөтэй, бас

дэлгэрэнгvй
Онигоо Tuesday, October 01 @ 13:55:26 UTC

-Балдан, чи том болоод хэн болох вэ? -Генерал болно.

дэлгэрэнгvй
Онигоо Thursday, September 12 @ 13:06:50 UTC

Нарийн харамчаараа өөрийн сумандаа байтугай зэргэлдээ гурван суманд зартай "Нарийн" Нямаа гуай үхэх гэж байна гэнэ. -Хань минь чи миний дэргэд байна уу?

дэлгэрэнгvй
Онигоо Wednesday, September 11 @ 11:25:35 UTC

Дэггүй хүүхдүүдээ ээж нь баахан загнаж байгаад: - Үгэнд орохгүй юм бол та нар

дэлгэрэнгvй
Онигоо Monday, September 09 @ 12:08:36 UTC

Хүү: Ааваа таныг бага байхад гар утас байсан уу? Аав: Үгүй ээ, байгаагүй.

дэлгэрэнгvй
Онигоо Friday, May 31 @ 16:54:48 UTC

Аав: Залхуу хүүгээ чи нээрээ юу ч хийхгүй хойд насандаа ямар амьтан болох болдоо. Хүү: Могой болчуул амар байхгүй юу хэвтээгээрээ яваал идээл

дэлгэрэнгvй
Үдээсний буруу Saturday, December 22 @ 13:08:24 UTC

Цэцэрлэгт явдаг Энхмаа гэртээ уйлсаар орж иржээ.
-Яав миний охин гэж ээж нь түүнээс асуухад:

дэлгэрэнгvй
Өвөө буу, өвөө буу Saturday, December 22 @ 12:22:10 UTC

Ой гарантай О.Сүлд хүү аав, ээжийнхээ хамт MAXMALL дэлгүүрийн хажуугаар явж байгаад чимэглэсэн гацуур мод харж ихэд баярлаж гэнэ.

дэлгэрэнгvй
Өвөө шүдгүй юм чинь миний чихрийг хадгалж байгаарай Friday, November 16 @ 11:32:45 UTC

Ач хүү гадаа гарч тоглох гээд чихрээ хадгалах газар хайв. Тэгснээ өвөөгөө харснаа:

дэлгэрэнгvй

« өмнөх  |  нийт 23 хуудас мэдээний -р хуудас  |  дараах »